Бенгал Травел / Суто Море Топ Понуда

 

 

СМЕНА

ПЕРИОД

ЦЕНА*

ЦЕНА (полупансион)**

ПРЕВОЗ***

1

19.06 – 25.06

58€

108€

40€

2

25.06 – 01.07

58€

108€

40€

3 (меѓу)

22.06 – 01.07

75€

135€

40€

4

01.07 – 10.07

98€

155€

40€

5

10.07 – 19.07

170€

210€

40€

6

20.07 – 29.07

170€

210€

40€

7

29.07 – 07.08

170€

210€

40€

8

07.08 – 16.08

170€

210€

40€

9

(8пансиони)

10.08 – 18.08

150€

190€

40€

10

16.08 – 25.08

170€

210€

40€

11

29.08 – 07.09

58€

108€

40€

 

*Цените се само за смештај

** Цените се за полу пансион ( Доручек плус вечера во ресторан близу вилата )

*** Превозот е 40 евра повратен билет Скопје – Сутоморе - Скопје с о автобус.

  • Цените се изразени во евра и се однесуваат  на пакет аранжман по лице.
  • Прво дете  до 13,99 год. плаќа 50 % од цената на аранжманот
  • Второ дете  до 13,99 години -ГРАТИС ( доплата за превоз 40 евра )
  • Дете до 5 год. кое не користи кревет - ГРАТИС ( доплата за превоз 20 евра)
  • Во цената не е вклучена туристичка таска која се плаќа на лице место.
  • Клима уред е достапна во секоја соба без доплата.
  • Плажата е оддалечена 200 метри од вилата, а ресторанот 100 метри.
  • ПЛАЌАЊЕ  6 МЕСЕЧНИ РАТИ со кредитна картичка!

Designed & Powered by BengalTravel

КОНТАКТ

Тел: 02 60 911 73 ; 02 60 91 657

Моб:078 337 675

 

ГАЛЕРИЈА

Joomla templates by Joomlashine